Del-Mar Eu Hurtownia odzieży używanej

Hurtownia odzieży używanej Del-Mar

Kruszewiec 23B, 11-400 Kruszewiec

tel. 662 582 050, e-mail: marek.delmar@gmail.com

Cash for clothes z Anglii

Importem odzieży używanej z Anglii zajmujemy się od wielu lat. Duże doświadczenie w branży pozwoliło nam usprawnić i rozszerzyć działalność, na czym zyskali nasi klienci oraz partnerzy biznesowi. Oferujemy odzież pochodzącą tylko ze sprawdzonych źródeł. Dzięki temu mamy pewność co do jej wysokiej jakości.

Mając na względzie rosnący w naszym kraju popyt na markową odzież używaną, regularnie organizujemy dostawy, które umożliwiają naszym klientom uzupełnienie asortymentu o nowe ubrania i dodatki. Nie lubimy nudy, dlatego każda partia towaru odznacza się różnorodnością stylów i oczywiście nienaganną jakością.

Co to jest cash for clothes?

Cash for clothes to rodzaj zbiórki odzieży, dzięki której pozyskuje się markowe ubrania używane lub nowe z metkami. Rzeczy skupowane są bezpośrednio od osób prywatnych. Mamy kontrolę nad tym, co i w jakim stanie do nas trafia. Ze względu na to, że zbiórki przeprowadzane są w najbogatszych regionach Anglii, nie musimy się martwić o jakość odzieży.

Cash 4 clothes to ekskluzywna odzież używana, która pozwoli wyczarować nietuzinkowe stylizacje na wiele okazji. Są to rzeczy porządne, świetnie wykończone, wyprodukowane ze szlachetnych materiałów. Klienci sklepów z używanymi markowymi ubraniami bez wątpienia docenią ich różnorodność i dobrą cenę.

Markowe i modne ubrania używane

W czasach, kiedy głównym kreatorem mody są sieciówki, używana odzież markowa to idealna alternatywa dla tych, którzy chcą się wyróżnić z tłumu, a przy tym nie zbankrutować. Bardzo cieszy nas fakt, że ekskluzywna odzież i dodatki „z górnej półki” są dostępne dla każdego. Za niewielkie pieniądze można nabyć wyjątkowe rzeczy, które posłużą nam przez lata.

Jako wieloletni importer odzieży używanej z Anglii, oferujemy oryginalną odzież markową w hurtowych cenach. Stałe dostawy wysokogatunkowych i jednocześnie tanich ubrań damskich, męskich oraz dziecięcych, umożliwi przedsiębiorcom regularne zaopatrywanie swoich sklepów w najlepszej jakości ubrania i akcesoria.

Hurtownia markowej odzieży używanej

Miesięcznie przyjeżdża do Polski od 2 do 6 tirów załadowanych po brzegi markową odzieżą używaną. Hurtownia Del-Mar to gwarancja terminowości, rzetelności oraz indywidualnego podejścia do każdego klienta. W razie pytań zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji na temat świadczonych przez nas usług. Zapraszamy!