Odzież używana z Norwegii

Hurtownia odzieży używanej z Norwegii

Poszukujesz sprawdzonego importera odzieży używanej z Norwegii? Zapoznaj się z ofertą Hurtowni Del-Mar, która dostarcza wysokej jakości ubrania używane i dystrybuuje je na terenie całej Polski. Oferujemy odzież sortowaną i niesortowaną. Towar pozyskujemy bezpośrednio od właścicieli w systemie cash for clothes oraz door to door. Dzięki temu mamy pewność, że oferowane przez nas ubrania używana posiada odpowiednią jakość.

Markowa odzież używana z Norwegii

Na przestrzeni wielu lat naszej działalności w Norwegii przekonaliśmy się, jak dobrym źródłem wysokiej jakości ubrań jest ten kraj. Mieszkańcy Norwegii cenią sobie markową odzież, elegancje, a co najważniejsze – dbają o swoje urania. Dzięki temu sprowadzany przez nas asortyment ubrań używanych jest idealnym rozwiązaniem dla sklepów z odzieżą używaną. Sprowadzamy z Norwegii oryginalny niesort z miast: Trondheim, Bergen, Kristiansund. Dużo ciuchów oryginalnych marek: Only, Cubus, Tony Hilfilger.

Bezpośredni importer odzieży używanej Norwegia

Jesteśmy bezpośrednim importerem odzieży używanej z Norwegii już od ponad 25 lat. Posiadamy sieć zaufanych dostawców, dzięki czemu mamy pewność, że importowane ubrania z Norwegii spełnią oczekiwania naszego rodzimego rynku. Naszym klientom oferujemy bogaty wybór ubrań używanych, w tym m.in.: bluzy, kurtki, koszulki, spodnie, spodenki, swetry, płaszcze, sukienki, spódniczki, marynarki.

Niesort z Norwegii

Charakterystyka:

  • oryginalny niesort
  • sportowa markowa odzież
  • zupełnie inne marki i trendy niż w Wielkiej Brytanii.

 

Niesort z Norwegii to odzież używana, którą wyróżnia nietuzinkowy styl i wysoka jakość wykonania. Zależy nam na zadowoleniu każdego klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dostarczany przez nas towar zawierał wysokogatunkową odzież z oryginalnych kolekcji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!