Odzież używana z Anglii

Hurtownia odzieży używanej z Anglii

Jesteśmy hurtownią odzieży używanej z Anglii. Importujemy ubrania używane bezpośrednio z Anglii, z pominięciem pośredników, dzięki czemu oferujemy jedne z najniższych cen na rynku oraz wysoką jakość towaru. W naszej ofercie znajdziesz:

 • odzież sortowana z Anglii
 • odzież niesortowana z Anglii
 • odzież outlet z Anglii
 • odzież cream z Anglii

Importowana przez nas odzież z Wielkiej Brytanii jest doskonałą propozycją dla lumpeksów, outletów, second handów, butików z markową odzieżą używaną i nie tylko. Sprowadzamy odzież używaną z Anglii damską, męską, jak i dziecięcom. Pomagamy naszym partnerom i odbiorcom w otwarciu oraz prowadzeniu biznesu. Współpraca z Hurtownią Del-Mar jest gwarancją sukcesu.

Bezpośredni importer odzieży używanej z Anglii

Od ponad 20 lat importujemy odzież z Anglii dla lumpeksów, second handów, outletów. Warto podkreślić, że importowane przez nas ubrania są w bardzo dobrym stanie, często posiadają metki i ceny. Stramy się, aby w sprowadzana przez nas odzież używana z Anglii była doskonałą propozycją dla klientów w Polsce. Nasz rynek ceni sobie bowiem markową odzież używaną z Anglii w atrkacyjnych cenach.

Dostępność i różnorodność to niewątpliwe zalety zakupu odzieży używanej z Anglii z hurtowni. Nasza hurtownia oferuje duże ilości odzieży w różnych stylach i rozmiarach, co pozwala na dopasowanie oferty do potrzeb Twojego klienta. Warto też zauważyć, że odzież ta często pochodzi z nowych kolekcji, które są aktualnie popularne, co daje klientom szansę na znalezienie niepowtarzalnych i oryginalnych ubrań.

Hurtownia odzieży outlet z anglii DEL-MAR zapewni Ci najlepszy produkt dla Twoich klientów.

Dlaczego odzież outlet z Anglii jest tak popularna?

Odzież outlet z Anglii jest popularna z kilku powodów. Po pierwsze, Wielka Brytania jest jednym z największych producentów i eksporterów odzieży w Europie. Oznacza to, że na rynku zawsze jest duża ilość nadwyżek produkcyjnych, nadmiarów magazynowych, zwrotów i ubrań, które zostały wycofane z kolekcji. Wiele z tych produktów trafia do naszej hurtowni odzieży używanej z Anglii. Następnie zajmujemy się dystrybucją wśród odbiorców z Polski. Są to lumpeksy, second handy, outlety, butiki z odzieżą używaną, itp.

Po drugie, odzież outlet z Anglii cieszy się renomą jako jakościowa i trwała. Brytyjskie marki odzieżowe znane są z dbałości o jakość swoich produktów. Dzięki temu wiele z tych produktów jest w bardzo dobrym stanie, kiedy trafia do naszej hurtowni.

Po trzecie, Brytyjczycy lubią zmieniać swoje ubrania częściej niż mieszkańcy innych krajów. W związku z tym wiele z tych używanych ubrań jest w bardzo dobrym stanie i może być ponownie wprowadzona do obrotu jako pełnowartościowy towar.

Jakie są zalety ciuchów outletowych importowanych bezpośrednio z Anglii?

Istnieje wiele korzyści płynących z importowania ciuchów outletowych bezpośrednio z Anglii. Oto niektóre z najważniejszych:

 • Wysoka jakość: Brytyjskie marki odzieżowe znane są z doskonałej jakości swoich produktów, co oznacza, że nawet używane ubrania, które trafiają na rynek outletowy, są często w bardzo dobrym stanie.
 • Hurownia odzieży używanej DEL-MAR oferuje ciuchy outletowe w niskich cenach, co oznacza większą marżę dla Twojego biznesu.
 • Brytyjska moda jest znana z oryginalnych wzorów i stylów. Co więcej ciuchy outletowe z Anglii mogą być bardziej unikalne i interesujące niż te, które można kupić w innych krajach.
 • Kupowanie używanej odzieży z outlet z Anglii jest korzystne dla środowiska, ponieważ zmniejsza ilość odpadów i ogranicza potrzebę produkcji nowych ubrań. Dla świadomych klientów jest to bardzo istotne.
 • Brytyjski rynek odzieżowy oferuje ogromny wybór. Ciuchy outletowe z Anglii są dostępne w wielu różnych stylach i rozmiarach, co pozwala na znalezienie idealnego ubrania dla siebie.

Oryginalna odzież niesortowana z Anglii – najlepsza jakość i niska cena

Oryginalna odzież niesortowana z Anglii to produkt, który cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów hurtowych oraz detalicznych.

Co sprawia, że ta odzież jest tak wyjątkowa?

Przede wszystkim, oryginalna odzież, która pochodzi z Anglii, jednego z najważniejszych rynków z odzieżą używaną, nie jest przerabiana. Ubrania podrobione są tam rzadkością.

Ponadto, odzież niesortowana z Anglii charakteryzuje się wysoką jakością. W Anglii istnieją surowe przepisy dotyczące handlu odzieżą używaną Tym samym tylko odzież w dobrym stanie może być sprzedawana. Dlatego też, odzież niesortowana z Anglii jest często w bardzo dobrym stanie, co czyni ją atrakcyjnym wyborem dla klientów, którzy szukają jakościowych produktów w niskiej cenie.

hurtownia markowej odzieży używanej

Bezpośredni import odzieży niesortowanej z Anglii – jakie korzyści dla Twojego biznesu?

Bezpośredni import odzieży niesortowanej z Anglii to bardzo korzystne rozwiązanie dla biznesów zajmujących się handlem odzieżą używaną. Jedną z największych zalet takiego importu jest niska cena, w porównaniu do innych dostępnych na rynku opcji.

Niesort Anglia – Dlaczego cena jest tak atrakcyjna?

Przede wszystkim ze względu na brak pośredników. Bezpośredni kontakt z z naszą hurtownią pozwala na uzyskanie atrakcyjnych cen i minimalizuje ryzyko ponoszenia dodatkowych kosztów. W ten sposób, biznesy, które importują odzież niesortowaną z Anglii, mogą oferować swoim klientom atrakcyjne produkty w dobrej jakości, a jednocześnie zwiększać swoje zyski.

Dostarczamy odzież używaną z Anglii tanio

Nie ma co ukrywać, że dla każdego klienta cena odgrywa kluczową rolę podczas zakupów odzieży. Jeśli więc Twój lumpeks chce konkurować na rynku ubrań używanych z Anglii, musisz zapewnić sobie sprawdzony towar po niskich cenach. W trakcie 25 lat działalności wyspecjalizowaliśmy się w imporcie odzieży używanej z anglii, zarówno sort, jak i niesort. Decydując się na wsprółpracę z nami, masz pewność, że otrzymasz najbardziej korzystne warunki cenowe. Dzięki temu zaoferujesz swoim klientom tanią odzież używaną z Anglii, która będzie wyróżniać się jednocześnie wysoką jakośćią. U nas znajdziesz wszystkie klasy odzieży i tym samym stworzysz szeroką ofertę.

Odzież używana z Anglii bezpośrednio importowana

Odzież używana z Anglii jest doskonałym wyborem. Ze względu na zamożność Brytyjczyków ubrania importowane stąd są wysokiej jakości i bardzo często markowe. Jest to świetne źródło naprawdę dobrych jakościowo ubrań używanych, które są często niemal jak nowe. Sprawia to, że używane ubrania z Anglii są badzo popularnym towarem w Polsce. Kto z nas nie chce bowiem ubierać się oryginalnie, modnie, wydając przy tym mniej pieniędzy niż w sklepie?

Odzież używana Anglia

Poszukujesz najlepszego towaru dla swojego sklepu z odzieżą używaną z Anglii? Zapoznaj się z naszą ofertą, a będziesz miał szansę na rozwój swojej działalności. Naszym partnerom zapewniamy regularne i terminowe dostawy odzieży z Anglii. Nie będziesz musiał martwić się o zatowarowanie sklepu. Do współpracy z odbiorcami w Polsce podchodzimy rzetelnie i indywidualnie. Kierujemy się zawsze Twoimi oczekiwaniami i potrzebami. Skontakuj się z nami i poznaj szegółowe warunki współpracy.

Niesort Anglia – „door-to-door” i „cash-for-clothes”

Charakterystyka importowanej przez nas odzieży używanej z UK:

 • Towar jest 100% oryginał.
 • Bogate regiony Anglii.
 • Zawartość: odzież damska, męska, dziecięca, buty, torebki i inne

Odzież ze zbiórek „Door-to-Door” importujemy z regionów:

 • Leeds
 • New Castle

 

Zbiórka odzieży metodą door to door odbywa się w bogatych regionach Anglii. W workach można znaleźć ubrania damskie, męskie, dziecięce oraz galanterię. Występują marki jak Top Shop, Dorothy Perkins, Marks&Spencer, New Look czy River Island. W przypadku niesortu zdarzają się również Tommy Hilfiger, Hugo Bossa czy Burberry. Ilość odpadu jest niewielka.

 • 100% oryginał.
 • Bogate regiony Anglii.
 • Towar jest dobrej jakości.
 • Odzież męska, odzież dziecięca, odzież damska, torebki, buty.

Skup ubrań – cash for clothes

Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Działamy w tej branży wiele lat i z przyjemnością pokażemy świeżo upieczonym przedsiębiorcom tajniki działania na rynku odzieży używanej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!