Odzież używana niesortowana

Odzież niesort

Firma Del-Mar to sprawdzony importer odzieży używanej z wieloletnim doświadczeniem w branży. W naszej ofercie znaleźć można odzież używaną niesortowaną pochodzącą z zamożnych krajów Europy, takich jak Anglia, Szwecja, Norwegia czy Dania. Dbamy o jak najlepszą jakość oferowanych przez nas produktów.

Gwarantujemy regularne i terminowe dostawy towaru, aby nasi klienci mogli na bieżąco uzupełniać asortyment swoich sklepów o nowe, unikalne elementy garderoby i nie tylko. Oferujemy oryginalny niesort ze sprawdzonych źródeł – dzięki temu mamy pewność, że importowana przez nas odzież jest wysokogatunkowa i zadbana.

Czym jest odzież niesortowana?

Del-Mar to hurtownia odzieży używanej niesortowanej. Niesort odzieży używanej to rzeczy pochodzące z najlepszych zbiórek, które nie podlegają wcześniejszej selekcji. Towar zawiera między innymi wysokiej klasy konfekcję damską, męską i dziecięcą, odzież markową oraz galanterię skórzaną.

Oferowany przez naszą hurtownię odzieży używanej niesort to ubrania i dodatki bardzo dobrej jakości. Gwarantujemy sprawną realizację zamówienia, profesjonalną obsługę klienta i bardzo atrakcyjne ceny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą niesortowanej odzieży używanej. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Czy warto kupować odzież niesortowaną?

Tego typu towar zawiera nie tylko niepowtarzalne ubrania dostosowane do sezonu, ale także obuwie w różnych rozmiarach, torebki, gadżety, biżuterię i wiele więcej. Jeśli wziąć pod uwagę niewielką ilość odpadu i niską cenę, to kupno odzieży używanej – niesortu – jest optymalnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców.

Jak sama nazwa wskazuje – niesorty to ubranie nieposortowane, więc można wśród nich znaleźć ciekawe partie odzieży. Dostarczamy je z różnych rozwiniętych krajów, gdzie styl ubierania jest na wysokim poziomie, więc jest szansa na odnalezienie oryginalnej kreacji. Pozyskiwane są tak zwaną metodą door-to-door, czyli to, co klienci wystawią pod drzwi. Zbiórka takiej odzieży przeprowadzana jest w zamożnych dzielnicach zachodnich krajów, co oznacza, że jej jakość stoi na wysokim poziomie.

W tych krajach takiego rodzaju zbieranie odzieży jest bardzo rozwinięte, istnieją specjalne fundacje, które się tym zajmują, a pozyskane ze sprzedaży pieniądze przeznaczane są na różne szczytne cele, jak pomoc dzieciom czy ofiarom kataklizmów naturalnych. Współpracujemy z najlepszymi fundacjami, mają więc Państwo pewność, że towar jest w 100% oryginalny. Widzimy więc, że tak pozyskane ubranie dostaje jakby “drugie życie”, a jednocześnie dzięki jego sprzedaży można wspierać potrzebujących.

Ile kosztuje używana odzież niesortowana?

Mamy dla Państwa ubrania niesortowane z takich krajów jak Szwecja, Norwegia, Anglia i Szkocja. W takich zbiórkach znajdziemy wiele markowej odzieży: damskiej, męskiej, dziecięcej. Przykładowe marki w naszym towarze to Filipiak, Gess, Tomy Hilfilger, Ralph Lauren, Boss itp. Sprawdź nasz aktualny cennik odzieży niesortowanej, aby dowiedzieć się ile kosztuje hurt niesortu.

Cennik odzieży niesortowanej

Jest to niesortowana odzież angielska, zbierana w systemie door-to-door. Kategoria ta zawiera modne ubrania, torebki, biżuterię i buty, a nierzadko nawet perfumy.

Niesortowana odzież z Anglii

W tej kategorii znajdują się najwyższej jakości ubrania sprowadzane z Anglii. Jest to specjalnie wyselekcjonowana, wciąż opatrzona metkami modna odzież.

Cash for clotes z Anglii

Oferujemy używane ubrania zebrane w Szkocji i nie poddane żadnemu wstępnemu sortowaniu. Współpracujemy z najlepszymi fundacjami, co gwarantuje wysoką jakość oferowanej odzieży.

Odzież używana ze Szkocji

Są to zbiórki na terenie Norwegii, z dużych miast i bogatych dzielnic. Możemy znaleźć markową odzież, buty, torebki. Marki w naszym towarze to: Gess, Tomy Hilfilger, Ralph Lauren i wiele innych.

Odzież używana z Norwegii