Del-Mar Eu Hurtownia odzieży używanej

Hurtownia odzieży używanej Del-Mar

Kruszewiec 23B, 11-400 Kruszewiec

tel. 662 582 050, e-mail: marek.delmar@gmail.com

Odzież używana ze Szwecji

Poszukujesz sprawdzonego dostawcy odzieży używanej ze Szwecji? Oczekujesz wysokiej jakości towaru, po który chętnie będą sięgać Twoi klienci? Zapoznaj się z ofertą DEL-MAR – hurtowni ubrań używanych, importowanych ze Szwecji. Oferujemy odzież sort i odzież niesort, pochodzącą ze zbiórek ze Szwecji w formie cash for clothes oraz door to door.

Markowe ubrania używane Szwecja

Nasze dostawy zawierają dużą ilość markowej odzieży używanej. Wiemy, jak barzdo Szwedzi cenią sobie renomowane marki odzieżowe i z jakim szacunkiem traktują swoje ubrania. Dzięki temu ich jakość jest wysoka. Wiele ubrań wygląda jak nowa ze sklepu, posiadając przy tym często metki.

Hurt odzieży ze Szwecji

Od wielu lat zajmujemy się importem i hurtem odzieży używanej ze Szwecji. Znamy specyfikę tego rynku i posiadamy dostęp do odzieży najwyższej jakości. Wiemy też, jakiego towaru oczekują nasi odbiorcy w Polsce. To wszystko sprawia, że mamy najlepszą ofertę na rynki. 25 lat doświadczenie uczyniło z nas jednego z liderów na rynku odzieży używanej w Polsce. 

odzież używana z anglii

Odzież używana Szwecja

Jesteśmy świadomi oczekiwań naszych klientów w Polsce. Każdego z nich traktujemy więc indywidualnie, dbając o długotrwałe i partnerskie relacje. Zapewniamy regularne i terminowe dostawy towaru dla butików, lumpeksów, second handów, outletów i sklepów z używaną odzieżą. W naszej ofercie znajdziesz:

  • odzież sortowana ze Szwecji
  • odzież niesortowana ze Szwecji
hurtownia odzieży używanej z anglii

Niesort ze Szwecji

Charakterystyka:

  • Zadowalające ilości markowej odzieży. Występują również marki sieciowe.
  • Wysokogatunkowe ubrania i dodatki.


Niesort ze Szwecji to gwarancja najwyższej jakości ubrań oraz niewielkiej ilości odpadu. Klasyczna elegancja przeplata się z wysokiej klasy stylem sportowym. Nie brakuje również używanej odzieży dziecięcej w bardzo dobrym stanie oraz wygodnych i świetnie wykonanych ubrań, idealnych do tworzenia oryginalnych stylizacji na co dzień.