Hurtownia odzieży używanej Del-Mar

Hurtownia odzieży używanej Del-Mar

Kruszewiec 23B, 11-400 Kruszewiec

tel. 662 582 050, e-mail: marek.delmar@gmail.com

Logo Del-Mar

Odzież używana hurt cennik 2022-2023

Gwarantujemy 100% oryginał Niesort Door to Door – w takiej formie w jakiej został zebrany.

Zadzwoń teraz, chętnie udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania.
tel. +48 662-582-050

Dokładne ceny w hurtowni lub telefonicznie.

Minimalny zakup niesortu z dowozem to 300kg.

Ceny podlegają negocjacjom przeprowadzanym indywidualnie.

Hurtownia odzieży używanej DEL-MAR
Kruszewiec 23b, Kętrzyn (transport na terenie polski do uzgodnienia).
Zamówienia. Tel. +48 662-582-050
Podane ceny są cenami netto.
Ceny są uzależnione od kursu walut.
Przedstawiona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).

Poszukujesz taniej odzieży używanej dla swojego sklepu, lumpeksu, outletu, butiku? Oczekujesz niskich cen używanych ubrań z Anglii, Szkocji, Szwecji lub Norwegii? Jesteś więc w doskonałym miejscu. Ponad 25-letnie doświadczenie w branży importu odzieży używanej stawia naszą hurtownię jako jednego z liderów na tym rynku. Przez cały okres działalności potrafiliśmy utrzymać niskie ceny sprowadzanych ubrań, zarówno sortowanych, jak i niesortowanych. Cowięcej nieustannie dostosowywaliśmy się potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Aktualny cennik odzieży sort i niesort

Używana odzież sortowana i niesortowana cieszy się dużą popularnością wśród właścicieli różnego rodzaju lumpeksów, outletów, butików i nie tylko. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości odzież sort i niesort w atrakcyjnych cenach. Na naszej stronie znajdziesz aktualny cennik odzieży używanej na rok 2022 i 2023.

Cennik odzieży używanej

Ceny importowanej odzieży używanej ulegają ciągłym zmianom. Hurtownia Del-Mar oferuje swoim odbiorcom przejrzyste i uczciwe warunki cenowe. Dzieki temu współpraca jest przewidywalna i oparta na zdrowych relacjach. Wiemy, jak ważne są dla naszych klientów konkurencyjne ceny za towar, który im dostarczamy. Do każdego partenera podchodzimy więc w indywidualny sposób, aby zaspokoić jego potrzeby praz wymagania rynkowe. Jesteśmy dumni z tego, że na przestrzeni wielu lat zdobyliśmy uznanie i renomę wśród naszych klientów.

Sprawdź cennik używanych ubrań w hurcie

Zapoznaj się z naszym cennikiem używanych ubrań w hurcie na aktualny rok. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać spersonalizowną ofertę, która sprosta wymaganiom Twojej firmy. Chętnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.