Hurtownia odzieży używanej Del-Mar

Hurtownia odzieży używanej Del-Mar

Kruszewiec 23B, 11-400 Kruszewiec

tel. 662 582 050, e-mail: marek.delmar@gmail.com

Logo Del-Mar

Odzież używana ze Szkocji

Witaj na stronie bezpośredniego importera odzieży używanej ze Szkocji. Zajmujemy się sprowadzaniem używanych ubrań i ich hurtową dystrybucją na terenie Polski. Dla naszych odbiorców przygotowaliśmy bogatą ofertę hurtu odzieży ze Szkocji:

  • odzież niesortowana ze Szkocji
  • odzież outlet ze Szkocji
  • odzież sortowana ze Szkocji

Na wyróżnienie zasługuje fakt, że samodzielnie zajmujemy się zbiróką ubrań w formie cash for clothes oraz door to door. Pozwala nam to zachować pełną kontrolę nad rodzajem, stanem i jakością towaru.

Import ubrań używanych ze Szkocji

Używane ubrania sprowadzane ze Szkocji przez Hurtownię Del-Mar, to świetny wybór dla właścicieli outletów, lumpeksów, second handów i butików z używanymi ciuchami. Odzież pozyskiwana ze Szkocji jest wyjątkowo dobrej jakości, często posiada metki. Jest również zadbana, niczym nowa ze sklepu. Dzięki temu jest ona szczególnie poszukiwana przez konsumentów w Polsce.

odzież używana ze szkocji

Ciuchy ze Szkocji hurt

Naszym odbiorcom w Polsce zapewniamy stałe i regularne dostawy używanych ubrań ze Szkocji. Jesteśmy hurtownią z bogatym doświadczeniem i rozeznaniem na rynku, dlatego też możemy dostarczać odzież używaną ze Szkocji w świetnych cenach. Importujemy ją bezpośrednio do Polski, bez jakichkolwiek pośredników. Możesz więc być pewien najlepszego towaru na rynku.

hurt odzieży używanej szkocja

Niesort Szkocja

Charakterystyka:

  • Towar jest 100% oryginałem
  • Zawartość: odzież damska, męska, dziecięca, buty, torebki i inne.
  • Bogate regiony Szkocji.


Niesort ze Szkocji to ubrania oraz dodatki w bardzo dobrym stanie. Ten rodzaj towaru charakteryzuje się niewielką ilością odpadu. Znaleźć można oryginalne partie odzieży, galanterii skórzanej, obuwia i wiele innych. Niesorty z bogatych regionów Szkocji to idealny sposób na pozyskanie markowych ubrań w bardzo przystępnej cenie.