markowe ubrania z lumpeksu

Markowe ciuchy za grosze – jak kupować dobrze i tanio?

Szukasz sposobów na kupowanie markowych ciuchów za grosze? Jest na to kilka sposobów, którymi chcemy się z Tobą podzielić. Wiemy, jak wywindowane ceny mogą mieć popularne sieci handlowe, w których coraz mniej opłaca się kupować. Dlatego zerknij na nasze podpowiedzi, by oszczędzić pieniądze, ale nie stracić na jakości! 

Jak kupować tanio markowe ubrania?

Przede wszystkim – nie dawaj się ponieść emocjom. Markowe ciuchy za grosze są możliwe do znalezienia, ale wymaga to strategii i znalezienia odpowiednich miejsc oraz sposobu poszukiwania odzieży. Poza tym stworzenie garderoby z markową odzieżą kupioną za grosze jest możliwe, gdy postawisz na kilka sklepów i miejsc zakupu. Rzadko się zdarza, by jeden butik czy second-hand oferował kolekcje na każdy moment sezonu, w każdym rozmiarze i typie odzieży. Tanie ciuchy markowe są do znalezienia przy odrobinie wysiłku!

Skąd sprowadzane są markowe ciuchy?

Jednym z najważniejszych miejsc, w których udostępnia się markowe ciuchy za grosze, są sklepy typu second-hand. Niech nie zmyli się ta nazwa – w popularnych „ciuchlandach” możesz znaleźć nie tylko odzież używaną, ale też tanie oryginalne ubrania z metkami lub końcówki kolekcji! Nie musisz więc stawiać wyłącznie na używane wcześniej elementy garderoby.

Takie ciuchy są sprowadzane najczęściej z krajów skandynawskich oraz Anglii i Szkocji. Niektóre pochodzą też z Niemiec. Import takiej odzieży przez sprawdzonego hurtownika, którym jest bezpośredni importer odzieży używanej DEL-MAR, jest jednym z najlepszych kanałów dystrybucji produktów premium w niskich cenach. Firma jest jednocześnie hurtownią markowej odzieży używanej, co ucieszy na pewno wiele osób, które myślały otwarciu własnego z second handu z wysokiej jakości odzieżą.

Gdzie kupować markowe ciuchy za grosze?

Teraz przejdziemy do sedna sprawy, czyli odpowiedzi na pytanie, gdzie kupować ubrania marek premium za grosze? Do dyspozycji masz nie tylko stacjonarne sklepy, centra handlowe, czy butiki, ale też oferty internetowe oraz grupy społecznościowe. Poznaj najlepsze opcje na zakup tanich ubrań wysokiej jakości.

Wyprzedaże

To opcja dla tych osób, które są łowcami okazji. Wiele sklepów z markowymi ciuchami urządza cykliczne promocje, by pozbyć się zalegającego towaru. Oryginalne ciuchy za grosze można kupić w końcówkach kolekcji, czy po sezonie. Oczywiście może to wydawać się nielogiczne, bo przecież szukasz płaszcza 3/4, gdy zaczyna robić się chłodno, a wymarzony strój kąpielowy jest Ci niezbędny przed urlopem. Jednak po odwróceniu kolejności i zaplanowaniu zakupów po sezonie dostrzeżesz, że można kupić wiele marek premium o wiele taniej bez utraty na jakości.

Sklepy z odzieżą używaną premium

Kolejna świetna opcja to zakup ubrań w sklepach typu second-hand. Niektórzy mogą mieć opory przed takimi zakupami, twierdząc, że często spotyka się odzież zniszczoną czy poplamioną. Jednak markowe ciuchy za grosze w takich sklepach wiszą na wieszakach niekiedy w nienaruszonym stanie. Odzież premium ma to do siebie, że kilkukrotne założenie nie wpływa w żaden sposób na jakość materiału oraz kolor. Wiele osób w sklepach z odzieżą używaną jest w stanie znaleźć kolekcje na kolejne lata bez utraty na jakości!

hurtownia markowej odzieży używanej

Sklepy z outletami

Kolejna opcja na markowe ubrania za grosze to sklepy typu outlet. W takich przestrzeniach handlowych znajdziesz zwykle tylko takie kolekcje, które nie są w danym momencie dostosowane do sezonu. Ogromny plus takich miejsc to nowe, pozbawione wad ciuchy, które możesz kupić o wiele taniej. Oczywiście są też pewne ograniczenia. W takich miejscach nie zawsze dostępne są wszystkie rozmiarówki, czy bardzo modne produkty. Niekiedy musisz liczyć się ze skromniejszą ofertą lub dyspozycyjnością wąskiego asortymentu dla danej grupy wiekowej czy płci. Niemniej jednak zapłacisz w nich za oryginalne ciuchy o wiele mniej.

Grupy na portalach społecznościowych

Inną równie skuteczną opcją są tanie markowe ubrania online. Możesz je znaleźć na portalach społecznościowych. Niekiedy zdarzają się tam również kolekcje nieużywane z pozostałości posklepowych. Zdecydowana większość to jednak odzież używana, która jest bardzo dobrej jakości.

Przed zakupem pamiętaj jednak o takich kwestiach jak:

  • wiarygodne źródło;
  • dobra komunikacja ze sprzedawcą;
  • zgodność produktu z opisem i zdjęciami;
  • jawność ewentualnych wad;
  • sposób zwrotu i gwarancja;
  • opinie innych użytkowników.

Gdy zastosujesz się do naszych wskazówek, ubrania za grosze będą na wyciągnięcie ręki!