Hurtowania Kruszewiec

Poszukujesz sprawdzonego importera odzieży używanej z krajów Europy Zachodniej? Jesteś we właściwym miejscu! Del-Mar to jeden z największych importerów odzieży używanej w północno-wschodniej części Polski. Nasza hurtownia odzieży już od kilku lat zaopatruje sklepy z ubraniami w najlepszej jakości towar z Anglii, Niemiec czy Norwegii. Chcesz nawiązać współpracę? A może interesują Cię nasze ceny? Już dziś skontaktuj się z nami!

Dołącz do grona zadowolonych Klientów hurtowni Del-Mar. Regularnie importujemy duże partie towaru, dostępne już od 6,50 zł za kilogram. Doskonała jakość wykonania i najlepsze fasony. Uwaga – dla odbiorców hurtowych przewidzieliśmy atrakcyjne rabaty – nawet do 60 groszy za każdy zakupiony kilogram odzieży!

Duży wybór odzieży używanej

Del-Mar to używana, modna odzież w najlepszych cenach. W stałej ofercie mamy zarówno ubrania damskie, jak również męskie. Polecamy ubranka dziecięce, ale także torebki oraz buty. Szeroki wybór kolekcji wiosenno-letnich oraz jesienno-zimowych. Importujemy odzież używaną w wersji niesortowanej (lepsze ceny), jak i niesortowanej (pakowana w workach po 25 kg).

Naszymi dostawcami są znane sieci z Anglii, Niemiec, Norwegii, ale także Danii czy Szkocji. Wybierając odzież używaną stawiamy na kolekcje, które nie są dostępne w polskich sklepach. Dzięki temu, możesz łatwo wykreować pozycję swojego firmy jako miejsca, które sprzedaje towary niedostępne w żadnym miejscu w Polsce.

Pełne zaopatrzenie sklepów z odzieżą

Dobierając produkty do naszej oferty stawiamy przede wszystkim na jakość oraz różnorodność. Odzież używana, jaką sprzedajemy w naszym sklepie pochodzi z bogatych dzielnic miast Europy Zachodniej. W naszej hurtowni odzieży znajdziesz kompleksową ofertę ubrań i dodatków na każdą okazję. Zaopatrz swój sklep z odzieżą już teraz!

Skontaktuj się

VIBER: +48 662 582 050
tel: +48 662 582 050
email: marek.delmar@gmail.com