odzież cream

Co to jest odzież typu cream?

Jeśli chcesz wiedzieć, co to jest odzież używana typu cream, przeczytaj ten post! Dowiesz się nas czym są i na co warto zwrócić uwagę przy jej zakupie od hurtowni.

Rynek odzieży używanej w Polsce jest bardzo nasycony, a tym samym mocno konkurencyjny. Klienci nie są zainteresowani odzieżą niskiej jakości, która w ich oczach jest towarem drugiego gatunku. Aby sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów, coraz większa część odzieży importowanej do Polski to towar wysokogatunkowy, o najwyższej jakości. W trendy te wpisuje się odzież typu CREAM.

„Cream de la crème” czyli wszystko to, co najlepsze.

Zdecydowana większość ubrań dostępnych w sklepach z odzieżą używaną to odzież sortowana I gatunku. W jej skład wchodzą ubrania, które nie posiadają uszkodzeń, ani plam. Są w bardzo dobrym stanie. Jest to świetny towar pod względem jakości i ceny. Jednak to, co przyciąga największą rzeszę klientów to odzież CREAM (z ang. „śmietanka”). Są to ubrania w stanie idealnym, często z metkami, czy też etykietami. Odzież ta nie różni się praktycznie niczym od nowej odzieży w sklepach.

Markowa odzież używana jest gwarancją sukcesu

Klienci uwielbiają okazje, tak samo jako markową odzież. Nie ma więc dla nich lepszego połączenia niż możliwość zakupienia modnej odzieży światowych marek i atrakcyjnej cenie. Odzież CREAM gwarantuje, że takie właśnie ubrania trafią do Twojego lumpeksu lub second handu.

Odzież cream z Anglii, Szkocji, Norwegii, Szwecji

Odzież importowana przez naszą hurtownię pochodzi ze zbiórek odzieży przeprowadzanych w zamożnych dzielnicach miast Anglii, Szkocji, Danii, Szwecji i Norwegii. Zbieramy tam odzież, która często nie została nawet założona i posiada sklepowe metki. Dodatkowo jest ona przez nas sortowana pod względem rodzaju odzieży oraz płci. W ten sposób nasi odbiorcy hurtowi w Polsce mają zapewnione dostawy najwyższej jakości odzieży CREAM.

Czym różni się odzież CREAM od pozostałych rodzajów odzieży używanej?

Odzież CREAM różni się od innych rodzajów odzieży używanej przede wszystkim jakością. W procesie sortowania wybierane są najlepsze jakościowo ubrania, w stanie niemal idealnym. Jest to zdecydowanie najbardziej wartościowy towar na rynku odzieży używanej. Skierowany jest dla najbardziej wymagających klientów. Z uwagi na to jego cena jest wyższa niż odzieży I, czy też II gatunku. Posiadanie w swojej ofercie tego typu ubrań jest jednak obowiązkowe dla każdego lumpeksów i second handu. To właśnie odzież CREAM przyciąga z ulicy i sprzed witryn sklepowych klientów.

Jeśli poszukujesz sprawdzonej hurtowni odzieży używanej CREAM, skontaktuj się z naszą hurtownią odzieży używanej. Od ponad 20 lat zajmujemy się importem ubrań CREAM do Polski. Pomagamy i wspieramy naszych klientów.


Zapytaj o odzież cream