Del-Mar Eu Hurtownia odzieży używanej

Hurtownia odzieży używanej Del-Mar

Kruszewiec 23B, 11-400 Kruszewiec

tel. 662 582 050, e-mail: marek.delmar@gmail.com

Co to jest odzież typu cream

Co to jest odzież typu cream?

Jeśli chcesz wiedzieć, co to jest odzież używana typu cream, przeczytaj ten post! Dowiesz się nas czym są i na co warto zwrócić uwagę przy jej zakupie od hurtowni.

Rynek odzieży używanej w Polsce jest bardzo nasycony, a tym samym mocno konkurencyjny. Klienci nie są zainteresowani odzieżą niskiej jakości, która w ich oczach jest towarem drugiego gatunku. Aby sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów, coraz większa część odzieży importowanej do Polski to towar wysokogatunkowy, o najwyższej jakości. W trendy te wpisuje się odzież typu CREAM.

„Cream de la crème” czyli wszystko to, co najlepsze.

Zdecydowana większość ubrań dostępnych w sklepach z odzieżą używaną to odzież sortowana I gatunku. W jej skład wchodzą ubrania, które nie posiadają uszkodzeń, ani plam. Są w bardzo dobrym stanie. Jest to świetny towar pod względem jakości i ceny. Jednak to, co przyciąga największą rzeszę klientów to odzież CREAM (z ang. „śmietanka”). Są to ubrania w stanie idealnym, często z metkami, czy też etykietami. Odzież ta nie różni się praktycznie niczym od nowej odzieży w sklepach.

Markowa odzież używana jest gwarancją sukcesu

Klienci uwielbiają okazje, tak samo jako markową odzież. Nie ma więc dla nich lepszego połączenia niż możliwość zakupienia modnej odzieży światowych marek i atrakcyjnej cenie. Odzież CREAM gwarantuje, że takie właśnie ubrania trafią do Twojego lumpeksu lub second handu.

Odzież cream z Anglii, Szkocji, Norwegii, Szwecji

Odzież importowana przez naszą hurtownię pochodzi ze zbiórek odzieży przeprowadzanych w zamożnych dzielnicach miast Anglii, Szkocji, Danii, Szwecji i Norwegii. Zbieramy tam odzież, która często nie została nawet założona i posiada sklepowe metki. Dodatkowo jest ona przez nas sortowana pod względem rodzaju odzieży oraz płci. W ten sposób nasi odbiorcy hurtowi w Polsce mają zapewnione dostawy najwyższej jakości odzieży CREAM.

Czym różni się odzież CREAM od pozostałych rodzajów odzieży używanej?

Odzież CREAM różni się od innych rodzajów odzieży używanej przede wszystkim jakością. W procesie sortowania wybierane są najlepsze jakościowo ubrania, w stanie niemal idealnym. Jest to zdecydowanie najbardziej wartościowy towar na rynku odzieży używanej. Skierowany jest dla najbardziej wymagających klientów. Z uwagi na to jego cena jest wyższa niż odzieży I, czy też II gatunku. Posiadanie w swojej ofercie tego typu ubrań jest jednak obowiązkowe dla każdego lumpeksów i second handu. To właśnie odzież CREAM przyciąga z ulicy i sprzed witryn sklepowych klientów.

Jeśli poszukujesz sprawdzonej hurtowni odzieży używanej CREAM, skontaktuj się z naszą hurtownią odzieży używanej. Od ponad 20 lat zajmujemy się importem ubrań CREAM do Polski. Pomagamy i wspieramy naszych klientów.