Del-Mar Eu Hurtownia odzieży używanej

Hurtownia odzieży używanej Del-Mar

Kruszewiec 23B, 11-400 Kruszewiec

tel. 662 582 050, e-mail: marek.delmar@gmail.com

Odzież używana niesortowana

Odzież niesort

Firma Del-Mar to sprawdzony importer odzieży używanej z wieloletnim doświadczeniem w branży. W naszej ofercie znaleźć można odzież używaną niesortowaną pochodzącą z zamożnych krajów Europy, takich jak Anglia, Szwecja, Norwegia czy Dania. Dbamy o jak najlepszą jakość oferowanych przez nas produktów.

Gwarantujemy regularne i terminowe dostawy towaru, aby nasi klienci mogli na bieżąco uzupełniać asortyment swoich sklepów o nowe, unikalne elementy garderoby i nie tylko. Oferujemy oryginalny niesort ze sprawdzonych źródeł – dzięki temu mamy pewność, że importowana przez nas odzież jest wysokogatunkowa i zadbana.

odzież niesortowana hurtownia

Czym jest odzież niesortowana?

Del-Mar to hurtownia odzieży używanej niesortowanej. Niesort odzieży używanej to rzeczy pochodzące z najlepszych zbiórek, które nie podlegają wcześniejszej selekcji. Towar zawiera między innymi wysokiej klasy konfekcję damską, męską i dziecięcą, odzież markową oraz galanterię skórzaną.

Oferowany przez naszą hurtownię odzieży używanej niesort to ubrania i dodatki bardzo dobrej jakości. Gwarantujemy sprawną realizację zamówienia, profesjonalną obsługę klienta i bardzo atrakcyjne ceny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą niesortowanej odzieży używanej. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Czy warto kupować odzież niesortowaną?

Tego typu towar zawiera nie tylko niepowtarzalne ubrania dostosowane do sezonu, ale także obuwie w różnych rozmiarach, torebki, gadżety, biżuterię i wiele więcej. Jeśli wziąć pod uwagę niewielką ilość odpadu i niską cenę, to kupno odzieży używanej – niesortu – jest optymalnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców.

Jak sama nazwa wskazuje – niesorty to ubranie nieposortowane, więc można wśród nich znaleźć ciekawe partie odzieży. Dostarczamy je z różnych rozwiniętych krajów, gdzie styl ubierania jest na wysokim poziomie, więc jest szansa na odnalezienie oryginalnej kreacji. Pozyskiwane są tak zwaną metodą door-to-door, czyli to, co klienci wystawią pod drzwi. Zbiórka takiej odzieży przeprowadzana jest w zamożnych dzielnicach zachodnich krajów, co oznacza, że jej jakość stoi na wysokim poziomie.

W tych krajach takiego rodzaju zbieranie odzieży jest bardzo rozwinięte, istnieją specjalne fundacje, które się tym zajmują, a pozyskane ze sprzedaży pieniądze przeznaczane są na różne szczytne cele, jak pomoc dzieciom czy ofiarom kataklizmów naturalnych. Współpracujemy z najlepszymi fundacjami, mają więc Państwo pewność, że towar jest w 100% oryginalny. Widzimy więc, że tak pozyskane ubranie dostaje jakby “drugie życie”, a jednocześnie dzięki jego sprzedaży można wspierać potrzebujących.

Ile kosztuje używana odzież niesortowana?

Mamy dla Państwa ubrania niesortowane z takich krajów jak Szwecja, Norwegia, Anglia i Szkocja. W takich zbiórkach znajdziemy wiele markowej odzieży: damskiej, męskiej, dziecięcej. Przykładowe marki w naszym towarze to Filipiak, Gess, Tomy Hilfilger, Ralph Lauren, Boss itp. Sprawdź nasz aktualny cennik odzieży niesortowanej, aby dowiedzieć się ile kosztuje hurt niesortu.

Jest to niesortowana odzież angielska, zbierana w systemie door-to-door. Kategoria ta zawiera modne ubrania, torebki, biżuterię i buty, a nierzadko nawet perfumy.

W tej kategorii znajdują się najwyższej jakości ubrania sprowadzane z Anglii. Jest to specjalnie wyselekcjonowana, wciąż opatrzona metkami modna odzież

W zbiórkach odzieży niesortowanej ze Szwecji odnajdziemy wiele markowej ubrań czy obuwia oraz odzieży pochodzącej z najpopularniejszych firm sieciowych.

Oferujemy używane ubrania zebrane w Szkocji i nie poddane żadnemu wstępnemu sortowaniu. Współpracujemy z najlepszymi fundacjami, co gwarantuje wysoką jakość oferowanej odzieży.

Są to zbiórki na terenie Norwegii, z dużych miast i bogatych dzielnic. Możemy znaleźć markową odzież, buty, torebki. Marki w naszym towarze to: Gess, Tomy Hilfilger, Ralph Lauren i wiele innych.

Używana odzież sortowana hurt

Jeśli jednak poszukujesz sprawdzonego dostawcy używanej odzieży sortowanej sprawdź szczegóły naszej oferty. Zapewniamy kompleksową współpracę.