Del-Mar Eu Hurtownia odzieży używanej

Hurtownia odzieży używanej Del-Mar

Kruszewiec 23B, 11-400 Kruszewiec

tel. 662 582 050, e-mail: marek.delmar@gmail.com

Czyściwo bawełniane​

Czym jest czyściwo bawełanie?

Czyściwo bawełniane to nic innego jak kawałki tkaniny bawełnianej, pochodzące z odzieży używanej, które wykorzystuje się jako materiał do czyszczenia w różnych gałęziach przemysłu i nie tylko.

Czyściwo bawełniane dostępne w naszej ofercie to wyselekcjonowane partie materiałów, które z powodzeniem wykorzystuje się w działalności usługowej czy produkcyjnej. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas czyściwo było jak najlepszej jakości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Włókno bawełniane charakteryzuje się niezwykłą trwałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Dzięki temu czyściwo bawełniane może być stosowane w zakładach przemysłowych czy motoryzacyjnych. Znakomicie wchłania wilgoć, dlatego doskonale sprawdzi się przy wykonywaniu takich czynności jak mycie i polerowanie.

Jak produkuje się czyściwo bawełniane?

Bawełna, tak chętnie wykorzystywana do produkcji odzieży, to doskonały materiał użytkowy. Czyściwo bawełniane pozyskiwane jest ze starannie wyselekcjonowanych odpadów odzieży importowanej z Anglii, Szkocji i krajów skandynawskich. Odzież ta podlega obróbce: pozbawiana jest guzików, zamków i innych dodatków.

W rezultacie otrzymujemy czystą tkaninę bawełnianą o świetnych właściwościach, która pakowana jest w worki o odpowiedniej wadze. Tak przygotowany towar trafia do małych i dużych firm przemysłowych oraz usługowych, gdzie pracownicy każdego dnia zmagają się z zabrudzeniami, plamami ze smaru, oleju czy farby.

Jakie właściwości posiada czyściwo bawełniane?

 • Jest łatwe w użyciu, umożliwiając komfortowe i szybkie czyszczenie różnych przedmiotów, jak i powierzchni.
 • Posiada zdolności absorpcyjne, czyli pochłanianie różnych substancji, jak np. woda, oleje, smary, farby, rozpuszczalniki i nie tylko.
 • Jest wytrzymałe i odporne na wiele czynników.
 • Jest bezpieczne dla sprzętu, na przykład maszyny mogą być czyszczone bez obaw, że po czyściwie zostaną jakieś ślady, co mogłoby negatywnie wpłynąć na ich pracę.

Jakie jest zastosowanie czyściwa bawełnianego? Gdzie się je stosuje?

Czyściwo bawełniane jest szeroko stosowane w różnych gałęziach przemysłu oraz w gospodarstwach domowych, jako materiał czyszczący. Oto kilka przykładów zastosowania czyściwa bawełnianego:

 • Przemysł motoryzacyjny: czyściwo bawełniane jest często używane do czyszczenia samochodów, motocykli i innych pojazdów, ponieważ jest łatwe do prania i dobrze absorbuje wilgoć.
 • Przemysł budowlany: czyściwo bawełniane jest często używane do czyszczenia narzędzi, maszyn i innych sprzętów budowlanych, ponieważ jest trwałe i odporne na przetarcie.
 • Gospodarstwo domowe: czyściwo bawełniane jest często używane do czyszczenia podłóg, okien, mebli i innych powierzchni w domu, ponieważ jest łatwe do prania i dobrze absorbuje wilgoć.
 • Przemysł spożywczy: czyściwo bawełniane jest często używane do czyszczenia maszyn, urządzeń i powierzchni w przemyśle spożywczym, ponieważ jest łatwe do prania i dobrze absorbuje wilgoć.
 • Przemysł tekstylny: czyściwo bawełniane jest często używane do czyszczenia maszyn, urządzeń i powierzchni w przemyśle tekstylnym, ponieważ jest trwałe i odporne na przetarcie.

Ile kosztuje czyściwo bawełniane? Jaka jest cena czyściwa za 1 kg?

Oferujemy świetnej jakości czyściwo bawełniane – cena zaczyna się już od 1 zł/kg! W naszej ofercie znaleźć można czyściwo białe lub kolorowe. Co ważne, tkanina bawełniana ma to do siebie, że łatwo się pierze, dlatego może być wykorzystywana wielokrotnie. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Dlaczego czyściwo bawełniane jest tak popularne?

Stosunek ceny do jakości tego materiału jest bardzo wysoki. Trudno znaleźć inny materiał, który znajduje tak szerokie zainteresowanie w zakresie czyszczenia różnego rodzaju powierzchnii.

Czyściwo przemysłowe dla najbardziej wymagających zadań

Hurtownia DEL-MAR jako producent czyściwa bawełnianego dostarcza najwyższej jakości produkty dla firm, zakładów przemysłowych, warsztatów samochodowych, firm budowlanych i nie tylko. Stawiamy na uczciwą i długoterminową współpracę. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegółową ofertę.

Czyściwo bawełniane hurt

Jesteśmy hurtownią czyściwa bawełnianego od ponad 20 lat. Zaopatrujemy przedsiębiorstwa i klientów indywidualncyh w szeroką gamę produktów z zakresu czyściw bawełnianych. Zapewniamy regularne dostawy do naszych klientów, oferując atrakcyjne ceny. Hurtownia czyściwa bawełnianego DEL-MAR jest sprawdzonym partnerem w biznesie. Skontaktuj się z nami i otrzymaj indywidualną ofertę.

Czyściwo bawełniane hurt

Jakie są rodzaje czyściwa bawełnianego?

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów czyściwa bawełnianego. Poniżej znajdują się najpoplarniejsze z nich pod względem kolorystyki, materiału, postaci i przeznaczenia:

 • Czyściwo bawełniane białe,
 • Czyściwo bawełniane kolorowe,
 • Czyściwo bawełniane przemysłowe,
 • Czyściwo bawełniane cięte i niecięte,
 • Czyściwo bawełniane flanelowe, frota, trykot,
Hurtownia czyściwa bawełnianego

Hurtownia czyściwa bawełnianego - jak wybrać właściwą?

Dobra hurtownia czyściwa bawełnianego oferują różne rodzaje czyściwa, takie jak czyściwo bawełniane w kształcie wstążek, szmat, rękawów, woreczków czy też w postaci rolki. Oferta hurtowni czyściwa bawełnianego może również obejmować czyściwo bawełniane impregnowane specjalnymi substancjami chemicznymi, które zwiększają jego skuteczność w usuwaniu zanieczyszczeń.

Podczas wybierania hurtowni czyściwa, z którą zamierzasz współpracować, zwróć przede wszystkim uwagę na dostepne rodzaje czyściwa, termin dostawy, warunki płatności, jakość oraz cenę. Ważne jest również doświadczenie i renoma danej hurtowni. Jeśli chcesz postawić na sprawdzonego producenta czyścia, skontaktuj się z naszą Hurtownią DEL-MAR. Zapewniamy wsparcie oraz fachowe doradztwo.