Pomoc w otwieraniu sklepu z odzieżą używaną

Jeśli chcesz otworzyć własny sklep i sprzedawać odzież używaną, możemy Ci w tym pomóc! Z nami uzyskasz niezbędne wsparcie, które pomoże Ci ruszyć z własnym biznesem!

Oferujemy doskonałej jakości ubrania sortowanie i niesortowane
Ciągłość dostaw
Ważne wskazówki, które pomogą Ci w prowadzeniu własnego second-handu

Chcesz założyć własny sklep typu „second-hand”, ale nie masz pełnego know-how?

Jesteś w odpowiednim miejscu! Zapewniamy naszym Partnerom wsparcie przez dostarczanie towaru sortowanego i niesortowanego. Co więcej, pokazujemy, doradzamy i podpowiadamy, by zapewnić kompleksową pomoc przy otwieraniu sklepu z odzieżą używaną. Poznaj naszą propozycję i zacznij zarabiać więcej!

Dlaczego właśnie DEL-MAR?

Jesteśmy jednym z największych importerów odzieży używanej z hurtownią w północno-wschodniej Polsce. Towar udostępniany naszym Klientom pochodzi z Anglii, Szkocji, Norwegii, Szwecji i Niemiec. W naszej ofercie znajduje się odzież używana sortowana, niesortowana, cream, ale też czyściwo bawełniane. Zapewniamy regularne i ciągłe dostawy dla naszych klientów bez względu na powierzchnie sklepu i wielkość zatowarowania. Udostępniamy pełną pomoc przy otwieraniu sklepu z odzieżą używaną!

O tym pamiętaj przed otwarciem sklepu

Jest kilka czynników, które zapewniają większe zyski i sukces dla Twojego sklepu z odzieżą używaną. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą, co ułatwi start biznesu!

  • Lokalizacja. Liczy się przede wszystkim miejsce z dużym ruchem pieszych. Świetnym wyborem jest sąsiedztwo sklepów spożywczych, większych miejsc pracy, centrów handlowych, dworców i przystanków autobusowych.
  • Rodzaj towaru. Jeśli sklep będzie niewielki warto postawić na odzież typu cream oraz outletową z metkami. W nieco większych powierzchniach można zdecydować się na odzież sortowaną wywieszaną na wieszakach, ale kupowaną na wagę. O wiele większe sklepy decyduję się na mieszane warianty odzieży z asortymentem cream, outlet, sort i niesort, by zapewnić wszystkim klientom dostęp do oczekiwanego towaru.
  • Wybór towaru. Małe sklepiki mogą bazować na jednym typie odzieży. Nieco większe decydują się na każdy typ, łącznie z wariantem sportowym a niekiedy też obuwiem.
  • Strategia sprzedaży. Pomagamy w ustaleniu najlepszych dni na promocje i dostawy. W ten sposób zmaksymalizujesz swoje zyski.
    Już teraz skontaktuj się z nami i poznaj więcej szczegółów współpracy z DEL-MAR!